| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | Privaatheid |
| Installatie | makkelijk. |
| Ontwerp | Op maat |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Dikte | 85-100 mm |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Oppervlakte | MDF |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Operatie | Handleiding |
| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
|---|---|
| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Kenmerken | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |