| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Kenmerken | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
| Grootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | makkelijk. |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Voordeel | duurzaam |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |