| Certificaten | ISO, SGS |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Marteriaal | EPS Polystyreen+zand+cement |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
|---|---|
| Kenmerken | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
|---|---|
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |
| Kenmerken | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Installatiemethode | gipsplaat |
|---|---|
| Kenmerken | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |