| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |