| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
|---|---|
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Geluidsdichtheidsniveau | 45 dB |
|---|---|
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Materiaal | Aluminiumframe + glas/paneel |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Dikte | 1-3 mm |
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Installatie | makkelijk. |