| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Oppervlakte | MDF |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operatie | Handleiding |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Frame materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Geluidsisolatie | Maximaal 53 |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Eco-vriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Ontwerp | Modulair |
| Dikte | 80 mm |