| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Fireproof Grade | B1 |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Surface | Fabric,melamine |
| Condition | New |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Schalingsisolatie | Tot 43-50dB |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
|---|---|
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | Op maat |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |