| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Installatiemethode | Hangend |
| Panelgrootte | 1200 mm x 2400 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Dikte | 100 mm |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
| Dikte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Voordeel | duurzaam |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| Functie | Privaatheid |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Dikte | 85/100 mm |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Type | Commercial Furniture |
| Surface | Fabric,melamine |
| Position | Interior |
| Weight | 25-40kg/m² |