| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Certificaten | ISO, SGS |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Stijl | Moderne |
| Kleur | Op maat |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | makkelijk. |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Stijl | Moderne |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Op maat |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Technologie | Italië |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brandvertragend | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brandvertragend | Min 60-120 minuten |
| Garantie | 3-5 jaar |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Installatie | makkelijk. |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte | Op maat |