| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Dikte | 80 mm |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Panelgrootte | 1200 mm x 2400 mm |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Panelgrootte | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 80 mm |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 85-100 mm |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Certificaten | ISO, SGS |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
|---|---|
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |