| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Installatie | makkelijk. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | duurzaam |
| Functie | Privaatheid |
| Stijl | Moderne |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Dikte | 1-3 mm |
| Grootte | Op maat |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Dikte | 1-3 mm |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | makkelijk. |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | makkelijk. |
| Type | Verplaatsbaar |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Installatie | makkelijk. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |