| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Eco-vriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatiemethode | Hangend |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | Op maat |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Voordeel | duurzaam |
|---|---|
| Installatie | makkelijk. |
| Functie | Privaatheid |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Dikte | 85/100 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | Hangend |
| Ontwerp | Persoonlijke scheidingswand |
| Eco-vriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |