| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Kleur | Op maat |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Frame materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |