| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Installatiemethode | Hangend |
| Panelgrootte | 1200 mm x 2400 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Installatiemethode | Hangend |
| Eco-vriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Garantie | 3-5 jaar |
|---|---|
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Geluidsisolatie | Maximaal 53 |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
|---|---|
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Kleur | Op maat |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |