| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Operatie | Handleiding |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kwaliteit | Gewaarborgd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Type | Verwijderbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
|---|---|
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Oppervlakte materiaal | Selecteer per klant |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Oppervlakte | MDF-plaat |