| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 80 mm |
| Breedte | 610 mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Dikte | 1-3 mm |
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Installatie | makkelijk. |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | poedercoating |
| Installatie | makkelijk. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Condition | New |
|---|---|
| Position | Interior |
| Door Material | Aluminium Alloy |
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Operation | Manual Or Electric |
| Height | Less Than 6 M |
|---|---|
| Panel Width | 800-1200 Mm |
| Weight | 25-40kg/m² |
| Type | Commercial Furniture |
| Installation | Easy And Quick |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Dikte | 1-3 mm |
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |